UWAGA! Dołącz do nowej grupy Oświęcim - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Interaktywny program mikołajkowy „Pingwiny z zimowej krainy” w Oświęcimiu

Gabriela Ewertowska

Gabriela Ewertowska


W Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się interaktywny program mikołajkowy dla dzieci pod tytułem „Pingwiny z zimowej krainy”. Wydarzenie zaplanowane na 7 grudnia 2025 roku o godzinie 11:00 ma na celu zapewnienie najmłodszym wspaniałych przeżyć w towarzystwie Mikołaja oraz jego pingwinowych pomocników. Uczestnicy będą mieli okazję bawić się, ucząc się jednocześnie różnych aktywności w formie zabawy. Program obiecuje nie tylko humor i muzykę, ale także interakcję z dziećmi, co z pewnością umili im przedświąteczny czas.

W trakcie programu Mikołaj, znany ze swojej dobroci, zmierzy się z nietypowymi pomocnikami – pingwinami Lukrecją i Albiną, którzy wprowadzają do mikołajowych obowiązków sporo zamieszania. Lukrecja, zamiast pakować słodycze, woli je zjeść, a Albina ciągle żartuje, co utrudnia Mikołajowi realizację jego zadań. Widzowie będą mogli śledzić ich poczynania oraz wspierać Mikołaja w pakowaniu prezentów, co z pewnością dostarczy im wielu emocji i radości.

Program trwać będzie około 50 minut, a na zakończenie planowane jest wręczanie paczek. Bilety w cenie 25 zł można nabyć w kasie OCK od 3 listopada, a do każdego z biletów dołączany będzie karnet, który należy przymocować do własnoręcznie przygotowanej paczki. Ważne jest, aby dostarczyć paczki do 5 grudnia 2025 roku, co umożliwi zachowanie porządku podczas ich wręczania. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zaplanować zakup biletów z wyprzedzeniem, aby zapewnić sobie miejsce na tym wyjątkowym wydarzeniu.

Źródło: Oświęcimskie Centrum Kultury


Oceń: Interaktywny program mikołajkowy „Pingwiny z zimowej krainy” w Oświęcimiu

Średnia ocena:4.89 Liczba ocen:8


Zobacz Także