UWAGA! Dołącz do nowej grupy Oświęcim - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Premiera filmu „Najświętsze Serce” w Oświęcimiu


W Oświęcimiu zbliża się premierowy pokaz francuskiego filmu „Najświętsze Serce”, który zaplanowany jest na luty 2026 roku. Produkcja, poruszająca temat objawień i miłości Bożej, ma na celu nie tylko przedstawienie chrześcijańskiej wiary, ale również dotknięcie problemów społecznych współczesnego świata. Zainteresowani mieszkańcy będą mieli okazję obejrzeć ten film w wyznaczonych terminach w lokalnym kinie.

Film „Najświętsze Serce”, w reżyserii Sabriny i Stevena Gunnellów, opowiada o doświadczeniach bohaterów, którzy zmagają się z samotnością i brakiem sensu w życiu. Ich świadectwa ukazują, jak relacje z innymi mogą stać się lekarstwem na współczesne zawirowania i trudności. Przykuwająca uwagę fabuła i piękna muzyka sprawią, że produkcja może znaleźć uznanie zarówno wśród wierzących, jak i tych, którzy dopiero poszukują swojej drogi do sensu.

Kina w Oświęcimiu będą gościć film w następujących terminach: 22 lutego o godzinie 15:00 i 20:00, a także 23 i 24 lutego o 18:00. Po następnych dniach film będzie wyświetlany 25 lutego o 20:00 oraz 26 i 27 lutego o 17:15. Bilety na projekcję kosztują odpowiednio 16 zł (normalne) oraz 14 zł (ulgowe). Oczekiwane jest duże zainteresowanie, więc mieszkańcy są zachęcani do wcześniejszego zakupu biletów, aby mieć pewność o możliwości obejrzenia tej poruszającej produkcji.

Źródło: Oświęcimskie Centrum Kultury


Oceń: Premiera filmu „Najświętsze Serce” w Oświęcimiu

Średnia ocena:4.85 Liczba ocen:21


Zobacz Także