MENU...

MOTO-DOG SHOW 2017

MOTO-DOG SHOW

MOTO-DOG SHOW. Nasi przyjaciele z grupy SZACHTY LIBIĄSKIE Dog Training oraz Owczarek Niemiecki FUNCLUB zaprosili nas do udziału w imprezie MOTO-DOG SHOW pod patronatem Burmistrza Miasta Libiąż.
1 października 2017 r. w miejscowości Libiąż (osiedle Flagówka) odbył się się zlot psów rasowych a przy tym zlot motocykli. W programie były pamiątkowe zdjęcia psy i motory, pokaz szkoleniowy SZACHTY LIBIĄSKIE Dog Training, parada psów rasowych oraz wybór najpiękniejszego psa zlotu, malowanie twarzy dzieciom, konkursy dla dzieci.
Impreza miała cel charytatywny na rzecz chorego Dominika Bernady.

Gdy ludzie posiadający pasje jednoczą się by wspólnie pomagać to sukces gwarantowany. Tak było również tym razem. Szachty Libiąskie Dog Training - ludzie, którzy na punkcie psów maja kota w pozytywnym tego słowa znaczeniu już nie raz pokazali, że maja wielkie serca. Cieszymy się, że razem z nimi mogliśmy zrobić coś dobrego. Podczas tegorocznej imprezy Moto-Dog Show udało się uzbierać 4 475zł na rzecz chorego chłopczyka DOMINIKA BERNADY. Dominikowi i jego rodzicom życzymy dużo siły i wytrwałości. Wierzymy, że wszystko zakończy się dobrze.

Mateusz dla Ciebie specjalne podziękowania od naszej grupy za zainicjowanie i zorganizowanie takiej świetnej imprezy.

Zapraszamy do oglądania zdjęć. Fot. Aneta Bilska oraz Wojtek Pomper

GRUPA MOTOCYKLOWA FREE OŚWIĘCIM


ul. Długa 61
32-607 Polanka Wielka
tel: 0048 504 914 024 (Sławek)
office@freeoswiecim.pl
freeoswiecim@gmail.com
FB: www.facebook.com/freeoswiecim

Napisz do nas

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)